"Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут орнату туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Сужарған ауылы әкімінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабы 1) тармағының 1-1) тармақшасы және 69-бабы 2) тармақшасы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Сужарган ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Сужарған ауылында талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу және пайдалану үшін, көлемі: 0,2120 гектар жер телімін мерзімі 5 (бес) жылға қауымдық сервитут орналастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзыретіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сужарған ауылы әкімінің м.а. Т. Күнтуар

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис"
Решение акима села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области от 31 июля 2023 года № 8
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1) статьи 19 и пунктом 2) статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Сужарган РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут ТОО "Мобильный Телеком-Сервис" сроком на 5 (пять) лет, на земельный участок площадью: 0,2120 гектара, расположенный по адресу Костанайская область, Джангельдинский район, село Сужарган, для строительства и эксплуатации волоконно-оптической сети связи.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу через десять календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима села Сужарган Т. Кунтуар