Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 8 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 364 789,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 681 180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 047,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 644 562,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 449 615,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 789,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 20 700,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 911,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101 615,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 615,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының төрайымы А. Ержигитова
Жангелдин
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 133 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 12 апреля 2023 года № 8
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 133 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 364 789,2 тыс. тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 681 180,0 тыс. тенге;
по неналоговым поступлениям - 29 047,0 тыс. тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала - 10 000,0 тыс. тенге;
по поступлениям трансфертов - 4 644 562,2 тыс. тенге;
2) затраты – 5 449 615,5 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 12 789,0 тыс. тенге;
бюджетные кредиты - 20 700,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 911,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 101 615,3 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 615,3 тыс. тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председетель Джангельдинского районного маслихата А. Ержигитова
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата