Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 32 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 817 465,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 681 180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 047,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 097 238,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 756 572,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 789,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 20 700,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 911,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 149 720,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 149 720,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101 616,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 616,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 133 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 августа 2023 года № 32
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 817 465,2 тыс. тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 681 180,0 тыс. тенге;
по неналоговым поступлениям - 29 047,0 тыс. тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала - 10 000,0 тыс. тенге;
по поступлениям трансфертов – 5 097 238,2 тыс. тенге;
2) затраты – 5 756 572,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 12 789,0 тыс. тенге;
бюджетные кредиты - 20 700,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 911,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 149 720,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 149 720,4 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 101 616,2 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 616,2 тыс. тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

29443,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29443,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29443,4
2
Әлеуметтiк көмек
138184,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138184,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
71451,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11730,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
993,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9804,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12276,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31940,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47658,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47658,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37045,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6140,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3973,3
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
1316895,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
338197,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
332097,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
327597,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6100,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6100,0
2
Коммуналдық шаруашылық
978697,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
956260,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
956260,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

29443,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29443,4
005
Государственная адресная социальная помощь
29443,4
2
Социальная помощь
138184,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138184,8
002
Программа занятости
71451,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11730,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся на дому
993,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9804,5
017
Протезно-ортопедическая помощь, сурдотехнические средства, тифлотехнические средства, санаторно-курортное лечение, обеспечение обязательными гигиеническими средствами, специальные средства передвижения, услуги и обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации, индивидуального помощника и специалиста по ручному языку для лиц с инвалидностью по слуху
12276,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости
31940,4
9
Прочие услуги в сферах социальной помощи и социального обеспечения
47658,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47658,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения занятости социальных программ для населения на местном уровне
37045,2
011
Оплата услуг по начислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6140,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3973,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1316895,4
1
Жилищное хозяйство
338197,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
332097,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
327597,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6100,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6100,0
2
Коммунальное хозяйство
978697,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
956260,9
058
Развитие систем водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах
956260,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)