Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 61 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 086 832,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер бойынша – 230 032,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 999,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 8 610,0 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша – 842 190,4 мың теңге;
2) шығындар – 1 100 965,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -14 133,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 133,3 мың теңге";
6 - тармақ мынадай мазмұндағы 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52) тармақшалармен толықтырылсын:
"39) Ботагоз стадионының 11 шағын ауданындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
40) көлік қызметтері;
41) Жітіқара қаласының ортақ пайдаланылатын орындарын ағымдағы күтіп-ұстау жөніндегі қызметтер;
42) мәтіні бар металл жақтауда шыңдалған шыныдан жасалған панельдерді дайындау және орнату жөніндегі жұмыстар;
43) № 14, 10 үйлердің бойындағы 11 шағын аудандағы тротуарды ағымдағы жөндеу жұмыстары;
44) Жітіқара қаласының орталық скверінің аумағындағы көлді толтыру үшін сумен жабдықтау жөніндегі қызметтер;
45) Ботагоз стадионының іргелес аумағын абаттандыру бойынша жұмыстар (тротуар жолдары);
46) Ботагоз стадионының іргелес аумағын абаттандыру жөніндегі жұмыстар;
47) қаланы мерекелерге безендіру;
48) Жітіқара қаласының аумағында шекараны ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар;
49) Жітіқара қаласының орамішілік және автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттама әзірлеу;
50) ірі габаритті қалдықтарды орналастыру үшін қоршауы бар алаңдарды орнату жөніндегі жұмыстар;
51) шаруашылық мүкәммал – биотуалеттерді сатып алу;
52) Жібек жолы көшесіндегі, В.И. Ленина көшесінен Желтоқсан шағынауданына кіруге дейінгі шекаралардағы автомобиль жолын ағымдағы жөндеу."

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 236 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 61
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 236 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 086 832,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 230 032,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 999,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 610,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 842 190,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1 100 965,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 133,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 133,3 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52) следующего содержания:
"39) текущий ремонт уличного освещения в 11 микрорайоне стадиона Ботагоз;
40) транспортные услуги;
41) услуги по текущему содержанию мест общего пользования города Житикары;
42) работы по изготовлению и установке панелей из закаленного стекла в металлической раме с текстом;
43) работы по текущему ремонту тротуара в 11 микрорайоне вдоль домов № 14, 10;
44) услуги по водоснабжению, для заполнения озера на территории центрального сквера города Житикары;
45) работы по благоустройству прилегающей территории стадиона Ботагоз (тротуарные дорожки);
46) работы по благоустройству прилегающей территории стадиона Ботагоз;
47) оформление города к праздникам;
48) работы по текущему ремонту бордюр на территории города Житикара;
49) разработка технической документации на средний ремонт внутриквартальных и автомобильных дорог города Житикары;
50) работы по установке площадок с ограждением для размещения крупногабаритных отходов;
51) приобретение хозяйственного инвентаря – биотуалетов;
52) текущий ремонт автомобильной дороги по улице Жибек жолы, в границах от улицы В.И. Ленина до заезда на микрорайон Желтоксан.";