Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 61 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 086 832,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер бойынша – 230 032,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 999,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 8 610,0 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша – 842 190,4 мың теңге;
2) шығындар – 1 100 965,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -14 133,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 133,3 мың теңге";
6 - тармақ мынадай мазмұндағы 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52) тармақшалармен толықтырылсын:
"39) Ботагоз стадионының 11 шағын ауданындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
40) көлік қызметтері;
41) Жітіқара қаласының ортақ пайдаланылатын орындарын ағымдағы күтіп-ұстау жөніндегі қызметтер;
42) мәтіні бар металл жақтауда шыңдалған шыныдан жасалған панельдерді дайындау және орнату жөніндегі жұмыстар;
43) № 14, 10 үйлердің бойындағы 11 шағын аудандағы тротуарды ағымдағы жөндеу жұмыстары;
44) Жітіқара қаласының орталық скверінің аумағындағы көлді толтыру үшін сумен жабдықтау жөніндегі қызметтер;
45) Ботагоз стадионының іргелес аумағын абаттандыру бойынша жұмыстар (тротуар жолдары);
46) Ботагоз стадионының іргелес аумағын абаттандыру жөніндегі жұмыстар;
47) қаланы мерекелерге безендіру;
48) Жітіқара қаласының аумағында шекараны ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар;
49) Жітіқара қаласының орамішілік және автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттама әзірлеу;
50) ірі габаритті қалдықтарды орналастыру үшін қоршауы бар алаңдарды орнату жөніндегі жұмыстар;
51) шаруашылық мүкәммал – биотуалеттерді сатып алу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 236 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 61. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 236 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 086 832,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 230 032,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 999,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 610,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 842 190,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1 100 965,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 133,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 133,3 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52) следующего содержания:
"39) текущий ремонт уличного освещения в 11 микрорайоне стадиона Ботагоз;
40) транспортные услуги;
41) услуги по текущему содержанию мест общего пользования города Житикары;
42) работы по изготовлению и установке панелей из закаленного стекла в металлической раме с текстом;
43) работы по текущему ремонту тротуара в 11 микрорайоне вдоль домов № 14, 10;
44) услуги по водоснабжению, для заполнения озера на территории центрального сквера города Житикары;
45) работы по благоустройству прилегающей территории стадиона Ботагоз (тротуарные дорожки);
46) работы по благоустройству прилегающей территории стадиона Ботагоз;
47) оформление города к праздникам;
48) работы по текущему ремонту бордюр на территории города Житикара;
49) разработка технической документации на средний ремонт внутриквартальных и автомобильных дорог города Житикары;
50) работы по установке площадок с ограждением для размещения крупногабаритных отходов;
51) приобретение хозяйственного инвентаря – биотуалетов;

52) Жібек жолы көшесіндегі, В.И. Ленина көшесінен Желтоқсан шағынауданына кіруге дейінгі шекаралардағы автомобиль жолын ағымдағы жөндеу."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 қазандағы
№ 61 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

52) текущий ремонт автомобильной дороги по улице Жибек жолы, в границах от улицы В.И. Ленина до заезда на микрорайон Желтоксан.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 октября 2023 года
№ 61
Приложение 1
к решению маслихата

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
24754,1
042
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының борышына қызмет көрсету
24754,1
15
Трансферттер
1,4
1
Трансферттер
1,4
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1,4
044
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомаларын қайтару
0,3

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
24754,1
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
24754,1
15
Трансферты
1,4
1
Трансферты
1,4
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1,4
044
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,3