Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 69 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 115,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 390,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 31 438,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 292,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177,8 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Большевик ауылдық округінің көшелерін жарықтандыру";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 245 "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 69
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 245 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 37 115,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 287,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 390,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 438,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 292,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177,8 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) освещение улиц Большевистского сельского округа";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.