Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 230 "Жітіқара ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 82 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 230 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177541 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 439 452,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 208 517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32 641,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 900,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 3 193 394,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 669 706,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 169 116,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 244 423,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75 307,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 900,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -405 270,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 405 270,9 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының газбен жабдықтау желілерін салу.";
10-тармақтың 32) тармақшасы алынып тасталсын;
10-тармақ мынадай мазмұндағы 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56) тармақшалармен толықтырылсын:
"50) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жалтыркөл ауылының ауданында антенна-діңгектік құрылысын салу;
51) KP-JT-1 "Дзержинское ауылына кіреберіс" 0-14 километр аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу;
52) Жітіқара ауданы KP-JT-4 "Шевченков ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 5+100 км-де ойығы 2 х 1,0 м су өткізу құбырын орташа жөндеу;
53) Жітіқара ауданы KP-JT-1 "Дзержинское ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 9 км-де ойығы 2 x 1,0 м су өткізу құбырын орташа жөндеу;
54) Жітіқара ауданы KP-JT-4 "Шевченков ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 11 км-де ойығы 2 x 1,0 м су өткізу құбырын орташа жөндеу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 230 "О районном бюджете Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 ноября 2023 года № 82. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 230 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177541) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 7 439 452,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 208 517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 641,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 193 394,8 тысячи тенге;
2) затраты – 7 669 706,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 169 116,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 244 423,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75 307,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 900,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -405 270,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 405 270,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) строительство сетей газоснабжения с. Забеловка Житикаринского района Костанайской области.";
подпункт 32) пункта 10 исключить;
пункт 10 дополнить подпунктами 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56) следующего содержания:
"50) строительство антенно-мачтового сооружения в районе села Жалтырколь Житикаринского района Костанайской области;
51) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения КР-JT-1 "Подъезд к селу Дзержинское" 0-14 километр;
52) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 х 1,0 м на км 5+100 автомобильной дороги районного значения KP-JT-4 "Подъезд к с. Шевченковка" Житикаринского района;
53) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 x 1,0 м на км 9 автомобильной дороги районного значения KP-JT-1 "Подъезд к с. Дзержинское" Житикаринского района;
54) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 x 1,0 м на км 11 автомобильной дороги районного значения KP-JT-4 "Подъезд к с. Шевченковка" Житикаринского района;

55) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының Ищанова көшесіне дейінгі Уалиханова көшесі учаскесінің шекараларында Степная көшесінің бойындағы Д 600 кәріздік коллекторды реконструкциялау;
56) ЖАСҰО ШЖҚ РМК Қостанай облысы бойынша филиалының Забелов ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге арналған жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптамасы.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

55) реконструкцию канализационного коллектора Д600 по ул. Степная в границах участка ул. Уалиханова до ул. Ищанова города Житикара Житикаринского района Костанайской области;
56) экспертизу качества работ и материалов Филиалом РГП на ПВХ НЦКДА по Костанайской области на средний ремонт внутри поселковых дорог в селе Забеловка.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

532472,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
78547,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66090,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6237,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
169197,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
60122,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
94600,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29378,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
171413,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171413,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80037,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
915,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
588,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
45321,7
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
44551,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1473169,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
193217,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
168147,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
107657,9
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
60490,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25069,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
17885,2
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7184,1
2
Коммуналдық шаруашылық
1279952,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
774845,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
433334,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
341511,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

532472,5
002
Программа занятости
78547,0
006
Оказание жилищной помощи
28300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66090,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6237,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
169197,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
60122,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
94600,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29378,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
171413,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171413,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80037,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
915,0
021
Капитальные расходы государственного органа
588,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
45321,7
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
44551,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1473169,2
1
Жилищное хозяйство
193217,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
168147,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
107657,9
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
60490,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25069,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17885,2
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7184,1
2
Коммунальное хозяйство
1279952,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
774845,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
433334,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
341511,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)