Жітіқара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 45-бабы 4-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 452 930,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 806 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 977,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 120,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 4 606 567,0 мың теңге;
2) шығындар – 9 559 568,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -142 956,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 237,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 199 193,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 36 317,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -36 317,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 155 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 1 449 058,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 273 690,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Аққарға ауылы – 4 135,0 мың теңге;
Забелов ауылы – 24 617,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 23 179,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 38 158,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 20 955,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 25 034,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 25 054,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 31 902,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 28 679,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 30 124,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 21 853,0 мың теңге.

О районном бюджете Житикаринского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 103.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 9 452 930,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 806 266,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 977,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 120,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 606 567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9 559 568,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 956,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 237,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 199 193,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 36 317,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -36 317,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.04.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что объем бюджетных изъятий на 2024 год из районного бюджета в областной бюджет составляет 1 449 058,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2024 год, установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2024 год в сумме 273 690,0 тысяч тенге, в том числе:
села Аккарга – 4 135,0 тысяч тенге;
села Забеловка – 24 617,0 тысяч тенге;
села Милютинка – 23 179,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 38 158,0 тысяч тенге;
села Приречное – 20 955,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 25 034,0 тысячи тенге;
села Ырсай – 25 054,0 тысячи тенге;
Большевистского сельского округа – 31 902,0 тысячи тенге;
Муктикольского сельского округа – 28 679,0 тысяч тенге;
Степного сельского округа -30 124,0 тысячи тенге;
Тохтаровского сельского округа – 21 853,0 тысячи тенге.

2) 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 292 238,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Забелов ауылы – 24 869,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 23 372,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 38 464,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 21 206,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 25 301,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 25 233,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 32 260,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 28 935,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 50 563,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 22 035,0 мың теңге.
3) 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 295 051,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Забелов ауылы – 25 133,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 23 570,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 38 785,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 21 466,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 25 576,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 25 418,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 32 626,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 29 207,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 51 051,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 22 219,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.02.2024 № 120 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны белгіленсін.
6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 11 703,6 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 155 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2024 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
2) "Spina bifida" диагнозы бар мүгедектігі бар адамдарды бір рет пайдалануға арналған майланған катетерлермен қамтамасыз етуге;
3) шипажайлық-курорттық емделуге;
4) мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының сыртқы инженерлік желілерін, блокты – модульді қазандығын салуға және ауылдық мәдениет үйін абаттандыруға;

2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2025 год в сумме 292 238,0 тысяч тенге, в том числе:
села Забеловка – 24 869,0 тысяч тенге;
села Милютинка – 23 372,0 тысячи тенге;
села Пригородное – 38 464,0 тысячи тенге;
села Приречное – 21 206,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 25 301,0 тысяча тенге;
села Ырсай – 25 233,0 тысячи тенге;
Большевистского сельского округа – 32 260,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 28 935,0 тысяч тенге;
Степного сельского округа – 50 563,0 тысячи тенге;
Тохтаровского сельского округа – 22 035,0 тысяч тенге.
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2026 год в сумме 295 051,0 тысяча тенге, в том числе:
села Забеловка – 25 133,0 тысячи тенге;
села Милютинка – 23 570,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 38 785,0 тысяч тенге;
села Приречное – 21 466,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 25 576,0 тысяч тенге;
села Ырсай – 25 418,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 32 626,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 29 207,0 тысяч тенге;
Степного сельского округа – 51 051,0 тысяча тенге;
Тохтаровского сельского округа – 22 219,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.02.2024 № 120 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Установить, что объем бюджетных изъятий на 2024 год из бюджетов города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района в районный бюджет составляет 0,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2024 год в сумме 11 703,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.04.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2024 год;
2) обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida";
3) санаторно-курортное лечение;
4) увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами;
5) строительство наружных инженерных сетей, блочно-модульной котельной и благоустройство для сельского дома культуры" села Пригородное Житикаринского района Костанайской области в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";

6) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының газбен жабдықтау желілерін салуға.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредит түсімі көзделгені ескерілсін.
9. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Қостанай облысы Жітіқара қаласының шығыс ауданындағы Шортанды өзенінің оң жағалауы бойындағы аз қабатты құрылысқа сумен жабдықтау желілерін салуға;
2) Қостанай облысы Жітіқара қаласының № 12 шағын ауданында су бұру желілерін салуға;
3) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының сөндіргіш құдығынан кәріз тазалау құрылыстарына (КТҚ) дейін Д 600 кәріздік коллекторды реконструкциялауға;
4) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының Истая Ищанова көшесіне дейінгі Шокана Уалиханова көшесі учаскесінің шекараларында Степная көшесінің бойындағы Д 600 кәріздік коллекторды реконструкциялауға.
10. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) сыйақы төлеу бойынша шығыстардың ұлғаюына байланысты шығындарды өтеуге;
2) Тілдерді дамыту орталықтарының оқытушылары мен басшылары үшін 35% мөлшерінде ынталандырушы үстемеақыларды белгілеуге;
3) Жастар ресурстық орталықтарының қызметкерлері үшін 50% мөлшерінде ынталандырушы үстемеақыларды белгілеуге;
4) арнаулы жүріп-тұру құралдарына;
5) протездік-ортопедиялық құралдарына;
6) тифлотехникалық құралдарына;
7) сурдотехникалық құралдарына;
8) шипажайлық-курорттық емделуге 1 топтағы мүгедектігі бар адамды бірге алып жүретін адамдардың шығындарын өтеуге;
9) Жітіқара ауданы Чайковский ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға. Түзету;
10) Қостанай облысы Жітіқара қаласының шығыс ауданындағы Шортанды өзенінің оң жағалауы бойындағы аз қабатты құрылысқа сумен жабдықтау желілерін салуға;
11) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының сыртқы инженерлік желілерін, блокты – модульді қазандығын салуға және ауылдық мәдениет үйін абаттандыруға;
12) Қостанай облысы Жітіқара қаласы Кеңсай шағын ауданының газ тарату желілерін салуға;
13) Қостанай облысы Жітіқара қаласының №12 шағын ауданында су бұру желілерін салуға;
14) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жалтыркөл ауылының ауданында антенна-діңгектік құрылысын салуға;
15) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының газбен жабдықтау желілерін салуға;
16) KP-JT-1 "Дзержинское ауылына кіреберіс" 0-14 километр аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;

6) строительство сетей газоснабжения села Забеловка Житикаринского района Костанайской области.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) строительство сетей водоснабжения к малоэтажной застройке по правому берегу реки Шортанды восточного района города Житикара Костанайской области;
2) строительство сетей водоотведения микрорайона № 12 города Житикара Костанайской области;
3) реконструкцию канализационного коллектора Д600 от колодца гасителя до канализационных очистных сооружений (КОС) г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
4) реконструкцию канализационного коллектора Д600 по ул. Степная в границах участка ул. Уалиханова до ул. Ищанова г. Житикара Житикаринского района Костанайской области.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь в связи с увеличением расходов по выплате вознаграждений;
2) установление стимулирующих надбавок в размере 35% для преподавателей и руководителей Центров развития языков;
3) установление стимулирующих надбавок в размере 50% для работников Молодежных ресурсных Центров;
4) специальные средства передвижения;
5) протезно-ортопедические средства;
6) тифлотехнические средства;
7) сурдотехнические средства;
8) оплату затрат сопровождающим лиц с инвалидностью 1 группы на санаторно-курортное лечение;
9) строительство сетей водоснабжения села Чайковское Житикаринского района. Корректировка;
10) строительство сетей водоснабжения к малоэтажной застройке по правому берегу реки Шортанды восточного района города Житикара Костанайской области;
11) строительство наружных инженерных сетей, блочно-модульной котельной и благоустройство для сельского дома культуры" села Пригородное Житикаринского района Костанайской области в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
12) строительство газораспределительных сетей микрорайона Кенсай города Житикара Костанайской области;
13) строительство сетей водоотведения микрорайона №12 города Житикара Костанайской области;
14) строительство антенно-мачтового сооружения в районе села Жалтырколь Житикаринского района Костанайской области;
15) строительство сетей газоснабжения села Забеловка Житикаринского района Костанайской области;
16) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения КР-JT-1 Подъезд к селу Дзержинское км 0-14;

17) Қостанай облысы Жітіқара ауданы КР-JT-4 Шевченковка ауылына кіреберіс 0-26 км (26 км) аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу;
18) Қостанай облысы Жітіқара ауданы KR-JT-6 "Глебов ауылына кіреберіс" 0-5 км аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу;
19) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ., Алтынсарина көшесінде (жол астындағы өткелдер) Ұ325 мм жылу желілері учаскелерін реконструкциялауға;
20) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ. ТК-14-тен ТК-16-ға дейін Ұ530 мм жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
21) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының Истая Ищанова көшесіне дейінгі Шокана Уалиханова көшесі учаскесінің шекараларында Степная көшесінің бойындағы Д 600 кәріздік коллекторды реконструкциялауға;
22) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласында кәріз тазарту құрылыстарын реконструкциялауға;
23) "Ауыл – Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде Қостанай облысы Жітіқара ауданы Чайковский ауылының Набережная, Мира, Школьная, Пионерская кентішілік көшелерін орташа жөндеуге;
24) "Ауыл – Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылына кіреберісті (0,8 км) және Милютин ауылындағы Рабочая көшесін (1,113 км) орташа жөндеуге;
25) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауға;
26) жол белгілерін орнатуға;
27) Забелов ауылында қоршау орнатуға;
28) Милютин ауылында қоршау орнатуға;
29) Пригородный ауылында қоршау орнатуға;
30) Чайковский ауылында қоршау орнатуға;
31) Тоқтаров ауылында қоршау орнатуға;
32) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
33) Степной ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
34) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
35) Чайковский ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
36) Тоқтаров ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
37) Большевик ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
38) Пригородный ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
39) тротуарларды орнатуға;
40) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының Достоевский (0,44 км), Жданова (0,305 км), Молодежная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) көшелерін орташа жөндеу;
41) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай ауылындағы ұзындығы 0,3 км Набережная көшесін орташа жөндеу;
42) "Ауыл – Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Милютин ауылы, Степная көшесі, 174Б құрылыс мекенжайы бойынша: мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге;
43) елді мекендердің әкімшілік шекараларын орнату және жырту жөніндегі жұмыстарға;

17) средний ремонт автомобильной дороги районного значения КР-JT-4 подъезд к селу Шевченковка км 0-26 (26 км) Житикаринского района Костанайской области;
18) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения KP-JT-6 "Подъезд к с. Глебовка" 0-5 км Житикаринского района Костанайской области;
19) реконструкцию участков тепловых сетей по ул.Алтынсарина (переходы под дорогой) Д325 мм г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
20) реконструкцию участка тепловой сети от ТК-14 до ТК-16, Д530 мм г. Житикара Житикаринского района Костанайской области;
21) реконструкцию канализационного коллектора Д600 по ул. Степная в границах участка ул. Уалиханова до ул. Ищанова г. Житикара Житикаринского района Костанайской области;
22) реконструкцию канализационных очистных сооружений в городе Житикара, Житикаринского района Костанайской области;
23) средний ремонт внутрипоселковых улиц Набережная, Мира, Школьная, Пионерская села Чайковское Житикаринского района Костанайской области в рамках реализации проекта "Ауыл – Ел бесігі";
24) средний ремонт подъезда к селу Милютинка (0,8 км) и улицы Рабочая (1,113 км) в селе Милютинка Жититкаринского района Костанайской области в рамках реализации проекта "Ауыл – Ел бесігі";
25) содержание автомобильных дорог районного значения;
26) установку дорожных знаков;
27) установку ограждения в селе Забеловка;
28) установку ограждения в селе Милютинка;
29) установку ограждения в селе Пригородное;
30) установку ограждения в селе Чайковское;
31) установку ограждения в селе Тохтарово;
32) монтаж уличного освещения улиц села Забеловка;
33) монтаж уличного освещения улиц села Степное;
34) монтаж уличного освещения улиц села Милютинка;
35) монтаж уличного освещения улиц села Чайковское;
36) монтаж уличного освещения улиц села Тохтаровского сельского округа;
37) монтаж уличного освещения улиц села Большевистского сельского округа;
38) монтаж уличного освещения улиц села Пригородное;
39) устройство тротуаров;
40) средний ремонт улиц Достоевского (0,44 км), Жданова (0,305 км), МолодҰжная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) в селе Пригородное Житикаринского района Костанайской области;
41) средний ремонт улицы Набережная протяженностью 0,3 км в селе Ырсай Житикаринского района Костанайской области;
42) капитальный ремонт здания дома культуры по адресу: Костанайская область, Житикаринский район, село Милютинка улица Степная строение 174Б в рамках реализации проекта "Ауыл – Ел бесігі";
43) работы по установке и пропашке административных границ населенных пунктов;

44) "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші қолданылатын адамдарға санаторий-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу;
45) Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерінің шектеулі контингенті шығарылған күнге орай біржолғы төлемдерге;
46) 1986-1987 жылдары Чернобыль АЭС-тағы апаттың салдарларын жоюға қатысқан адамдарға әлеуметтік көмекке;
47) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында Жітіқара ауданы Милютин ауылында медициналық пункт салуға;
48) "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК филиалымен жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге;
49) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының орталықтандырылған сумен жабдықтау жүйесіне қосылумен Тургенов ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға;
50) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ. 11 шағын ауданында ТК-6-дан ТК-10а-ға дейін Д600 мм жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
51) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ. Алтынсарина көшесінде ТК-10а-дан ТК-56-ға дейін, ТК-56-дан ТК-6/4-ке дейін жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
52) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ., Жібек жолы көшесіндегі ТК-6а-дан ВОС-2 бұрылысына дейін Д19 мм жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
53) "Житикаракоммунэнерго" МКК орталық қалалық қазандығының ПТВМ-30 № 5 су жылыту қазандығын реконструкциялауға;
54) "Жітіқара-Бірсуат" аудандық маңызы бар автожолын ағымдағы жөндеуге;
55) "Шевченковка ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 5+100 км-де саң. 2 *1,0 м су өткізу құбырын орташа жөндеуге;
56) Жітіқара қаласының "Лайлы тау" техногендік минералдық түзілімді қалпына келтіру жобасын әзірлеуге;
57) қызметтік (кезекші) автокөлік сатып алуға;
58) Қостанай облысы Жітіқара ауданы KP-JT-4 "Шевченковка ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 22+290 км-де саң. 2 (4,0х2,5) м су өткізу құбырын орташа жөндеуге;
59) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласында, Шокана Уалиханова көшесіне шығумен 5В шағын ауданында 143, 144, 145 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды орташа жөндеуге;
60) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы Жітіқара қаласында Уалиханова көшесінен Ищанова көщесіне дейінгі шекараларда Кеңдала көшесін (0,722 км) орташа жөндеуге;
61) Спорттық Мектеп лигасын өткізуге;
62) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 0-1 км ұзындығы 110 м жол жиегін және 2000 м2 қиыршық тас жабынын ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
63) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 15-16 км ұзындығы 70 м жол жиегін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;

44) возмещение затрат на санаторно-курортное лечение лицам, на которых распространяется действие Закона Республики Казахстан "О ветеранах";
45) единовременные выплаты ко Дню вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан;
46) социальную помощь лицам, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах;
47) строительство медицинского пункта в селе Милютинка Житикаринского района в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
48) проведение экспертизы качества работ и материалов филиалом РГП на ПВХ "Национальный центр качества дорожных активов";
49) реконструкцию сетей водоснабжения села Тургеновка с подключением к системе централизованного водоснабжения города Житикара Житикаринского района Костанайской области;
50) реконструкцию участка тепловой сети в 11 микрорайоне от ТК-6 до ТК-10а, Д600 мм г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
51) реконструкцию участка тепловой сети по улице Алтынсарина от ТК-10а до ТК -56, от ТК-56 до ТК-6/4 г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
52) реконструкцию участка тепловой сети по улице Жибек-Жолы от ТК-6а до поворота на ВОС-2, Д219 мм г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
53) реконструкцию водогрейного котла ПТВМ-30 № 5 Центральной городской котельной ГКП "Житикаракоммунэнерго";
54) текущий ремонт автодороги районного значения "Житикара-Берсуат";
55) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 * 1,0 м на км 5+100 автомобильной дороги районного значения "Подъезд к с. Шевченовка";
56) разработку проекта рекультивации техногенного минерального образования "Иловая гора" г. Житикара;
57) приобретение служебного (дежурного) автотранспорта;
58) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 (4,0х2,5) м на км 22+290 автомобильной дороги районного значения KP-JT-4 "Подъезд к с. Шевченковка", Житикаринского района Костанайской области;
59) средний ремонт внутриквартального проезда в 5В микрорайоне вдоль домов 143, 144, 145 с выездом на улицу Шокана Уалиханова в г. Житикара, Житикаринского района, Костанайской области;
60) средний ремонт улицы Кендала (0,722 км) в границах от улицы Уалиханова до улицы Ищанова в г. Житикара Житикаринского района, Костанайской области;
61) проведение спортивной Школьной лиги;
62) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 110 м и щебеночного покрытия 2000 м2 автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 0-1 км;
63) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 70 м автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 15-16 км;

64) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 25-26 км ұзындығы 120 м жол жиегі мен жүргін бөлігінің негізін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
65) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолының ұзындығы 350 м жол жиегін және 700 м2 қиыршық тас жабынын ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
66) "Тоқтаров ауылына кіреберіс" автомобиль жолы ұзындығы 200 м жол жиегін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.02.2024 № 120 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.04.2024 № 155 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен

64) текущий ремонт - восстановление обочины и основания проезжей части протяженность 120 м автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 25-26 км;
65) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 350 м и щебеночного покрытия 700 м2 автомобильной дороги "Житикара-Берсуат";
66) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 200 м автомобильная дорога "Подъезд к с. Тохтарово".
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.02.2024 № 120 (вводится в действие с 01.01.2024); от 29.04.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).

11. Жітіқара ауданының аудандық бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 103 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының 2024 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 155 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

11. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру на очередной финансовый год в районном бюджете Житикаринского района не установлен.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 103
Районный бюджет Житикаринского района на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.04.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

84380,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6205,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
170600,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
67674,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
111601,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
190038,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190038,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82288,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
961,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48490,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58299,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1403784,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
21184,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14124,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14124,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7060,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
7060,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1382600,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
740604,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
376074,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
364530,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
641996,4
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
39645,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
77976,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
58987,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
455864,5

84380,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6205,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
170600,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
67674,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
111601,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
190038,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190038,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82288,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
961,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
48490,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58299,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1403784,4
1
Жилищное хозяйство
21184,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14124,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14124,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7060,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7060,0
2
Коммунальное хозяйство
1382600,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
740604,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
376074,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
364530,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
641996,4
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
39645,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
77976,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
58987,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
455864,5

171263,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
68393,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
80050,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150069,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150069,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82208,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1004,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18175,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48682,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
790276,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
785276,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
569611,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
569611,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
215665,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
34725,2
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
180939,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
521622,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
149142,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
149142,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
149142,0
2
Спорт
153084,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
153084,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76733,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
55592,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5032,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

171263,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
68393,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
80050,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150069,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82208,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1004,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18175,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48682,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
790276,0
1
Жилищное хозяйство
5000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000,0
2
Коммунальное хозяйство
785276,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
569611,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
569611,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
215665,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
34725,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
180939,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
521622,0
1
Деятельность в области культуры
149142,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
149142,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
149142,0
2
Спорт
153084,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
153084,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
76733,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
55592,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5032,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

22395,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
102155,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26241,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26241,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
75914,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41099,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34815,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
92536,0
1
Ауыл шаруашылығы
39510,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39510,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39510,0
6
Жер қатынастары
48349,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
48349,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39485,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8864,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4677,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4677,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4677,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59969,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59969,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59969,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59969,0
12
Көлiк және коммуникация
91154,0
1
Автомобиль көлiгi
79687,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
79687,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79687,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
11467,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11467,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

22395,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
102155,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26241,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
26241,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
75914,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
41099,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34815,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
92536,0
1
Сельское хозяйство
39510,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39510,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39510,0
6
Земельные отношения
48349,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
48349,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
39485,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8864,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4677,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4677,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4677,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59969,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59969,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59969,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
59969,0
12
Транспорт и коммуникации
91154,0
1
Автомобильный транспорт
79687,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
79687,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79687,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11467,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11467,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям