"Qazaqstan Mining Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 25 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, 2020 жылғы 15 қазандағы № 815-EL қатты пайдалы қазбаларды барлауға лицензия негізінде Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Qazaqstan Mining Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін және 2026 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімге Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Арқа ауылдық округі аумағында орналасқан, жалпы алаңы 129,36 га жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Qazaqstan Mining Company"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 24 января 2023 года № 25
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых № 815-EL от 15 октября 2020 года, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "Qazaqstan Mining Company" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 129,36 га расположенный на территории Аркинского сельского округа, Камыстинского района, Костанайской области, сроком до 15 августа 2026 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Бекмухамедов