"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 37 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін және "Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Адаевка және Бестөбе ауылдарын қосу арқылы Қамысты ауданының Қамысты – Алтынсарин жоғары қысымды газ құбырын күтіп ұстау және пайдалану үшін" нысаналы мақсатымен, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Бестөбе ауылы аумағында орналасқан, жалпы алаңы 5,0126 га жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін және "Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Адаевка және Бестөбе ауылдарын қосу арқылы Қамысты ауданының Қамысты – Алтынсарин жоғары қысымды газ құбырын күтіп ұстау және пайдалану үшін" нысаналы мақсатымен, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Адаевка ауылдық округі аумағында орналасқан, жалпы алаңы 9,7576 га жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении публичного сервитута ГУ "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 24 марта 2023 года № 37
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ГУ "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 5,0126 га расположенный на территории села Бестобе, Камыстинского района, Костанайской, с целевым назначением "для обслуживания и эксплуатации газопровода высокого давления Камысты – Алтынсарино Камыстинского района с подключением сел Адаевка и Бестобе Костанайской области".
2. Установить ГУ "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 9,7576 га расположенный на территории Адаевского сельского округа, Камыстинского района, Костанайской, с целевым назначением "для обслуживания и эксплуатации газопровода высокого давления Камысты – Алтынсарино Камыстинского района с подключением сел Адаевка и Бестобе Костанайской области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Бекмухамедов