Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 72 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қамысты аудандык аумақтық инспекциясы мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялык-санитариялык инспекторының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 01-25/224 ұсынысы негізінде Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылындағы № 1 шалғайдағы табында (Р. Хусаинов) ірі қара мал бруцеллезінің пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі санитариялық эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық эпидемиологиялық бақылау департаменті Қамысты аудандық санитариялық эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге арналған қажеттi ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi.
А. Тлеубергенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Камыстинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области от 15 августа 2023 года № 72
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Камыстинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 августа 2023 года № 01-25/224, аким Камыстинского сельского округа Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на отгонном гурту № 1 (Р. Хусаинов) с. Камысты Камыстинского района Кocтанайской области, в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Камыстинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Камыстинское районное Управление санитарно эпидемиологического контроля Департамента санитарного - эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Тлеубергенов