Қостанай облысы әкімдігінің "Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут орнату туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Алтынсарин ауылы әкімінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 3-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 35-бабының, 1-тармағының, 6) тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Алтынсарино елді мекенінде орналасқан 1,1677 га жер учаскесіне газ құбыры трассасын пайдалану үшін "Қостанай облысының Адаевка және Бестөбе ауылдарын қосатын Қамысты ауданының Қамысты-Алтынсарино жоғары қысымды газ құбырын ұстау және пайдалану арнайы мақсатында жоғары қысымды газ құбырын Қамысты ауданының Қамысты –Алтынсарин сонымен қатар Қостанай облысының Адай мен Бестөбе ауылдарын қоса отырып, құру" жобасын іске асыру мақсатында құрылған қоғамдық сервитут бекітілсін.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Алтынсарин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдауды қамтамасыз етсін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Г. Аведова

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области"
Решение акима села Алтынсарино Камыстинского района Костанайской области от 20 февраля 2023 года № 3-р
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Алтынсарино РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельный участок площадью 1,1677 гектара, расположенном на землях населенного пункта села Алтынсарино, Камыстинского района, Костанайской области для эксплуатации трассы газопровода, построенной в ходе реализации проекта "Строительство газопровода высокого давления Камысты-Алтынсарино Камыстинского района с подключением сел Адаевка и Бестобе Костанайской области" целевое назначение "для обслуживания и эксплуатации газопровода высокого давления Камысты-Алтынсарино Камыстинского района с подключением сел Адаевка и Бестобе Костанайской области".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Алтынсарино акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Г. Аведова