Қарасу ауданы Жалғысқан ауылының аумағындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Жалғысқан ауылы әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 5 шешімі
2023 жылғы 3 қазандағы № 01-24/308 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының ұсынысы негізінде, Жалғысқан ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Қарасу ауданы Жалғысқан ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезінің эпизоотиялық ошағына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің Қарасу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті санитариялық-ветеринариялық іс-шараларын жүргізу ұсынылсын.
3. "Жалғысқан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалғысқан ауылы әкімінің уақытша міндетін атқарушы Ю. Ерохина
КЕЛЕСІЛДІ
"Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысы санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаментінің Қарасу аудандық
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________________ Д. Аппазов
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Қарасу аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________________ Н. Қаппасов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жалгыскан Карасуского района
Решение акима села Жалгыскан Карасуского района Костанайской области от 10 октября 2023 года № 5
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карасуская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 3 октября 2023 года № 01-24/308, аким села Жалгыскан РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жалгыскан Карасуского района, в связи эпизоотическим очагом бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Карасуское районное управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Жалгыскан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима села Жалгыскан Ю. Ерохина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карасуское районное Управление санитарно-
эпидемиологического контроля Департамента
санитарно-эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
_____________________________ Д. Аппазов
Руководитель государственного учреждения
"Карасуская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
___________________________ Н. Каппасов