Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі Ленино ауылындағы көшесін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Черняев ауылдық округі Ленино ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 11 шілдедегі қорытындысына сәйкес Черняев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі Ленино ауылындағы Комсомольская көшесі Арман көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Черняев ауылдық округінің әкімі Б. Айтбаев

О переименовании улицы в селе Ленино Черняевского сельского округа Карасуского района
Решение акима Черняевского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Ленино Черняевского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 11 июля 2023 года, аким Черняевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Комсомольская в улицу Арман в селе Ленино Черняевского сельского округа Карасуского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Черняевского сельского округа Б. Айтбаев