Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 4 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 07.08.2024 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2023 жылғы 10 қазандағы № 2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
барлық мәтін бойынша "техногендік" деген сөздер "табиғи" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Танжариков

О внесении изменений в решение акима Костанайского района от 10 октября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 22 ноября 2023 года № 4. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 7 августа 2024 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 07.08.2024 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костанайского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного маштаба" от 10 октября 2023 года № 2 следующие изменения:
по всему тексту слова "техногенного" заменить на "природного".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Танжариков