Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 262 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 9 қазандағы № 78 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 262 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1105201,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 301298,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2532,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 796989,4 мың теңге;
2) шығындар - 1142446,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -37245,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37245,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Айсары ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 12341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 52362,0 мың теңге;
2) шығындар - 65282,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -499,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитінпайдалану) - 499,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Александров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65036,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9146,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 262 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 9 октября 2023 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 262 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 1105201,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 301298,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2532,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 796989,4 тысяч тенге;
2) затраты - 1142446,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -37245,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 37245,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 64783,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12341,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 80,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 52362,0 тысячи тенге;
2) затраты - 65282,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -499,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 499,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 65036,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9146,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша - 33478,1 мың теңге;
2) шығындар - 35693,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -603,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 603,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступлениям трансфертов - 33478,1 тысяч тенге;
2) затраты - 35693,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -603,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 603,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.