Қостанай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 522 "Қостанай ауданы әкімдігінің мемлекеттік мекемелерінің eрежелерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 656 қаулысы
Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 522 "Қостанай ауданы әкімдігінің мемлекеттік мекемелерінің eрежелерін бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 15-тармағының 20 және 21-тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімінің Ж. Таукенов

О внесении изменения в постановление акимата Костанайского района от 12 июля 2022 года № 522 "Об утверждении положений государственных учреждений акимата Костанайского района"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 1 августа 2023 года № 656
Акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района "Об утверждении положений государственных учреждений акимата Костанайского района" от 12 июля 2022 года № 522 следующее изменение:
исключить подпункты 20 и 21 пункта 15 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайского района".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента принятия.
Акима района Ж. Таукенов