"Jastar-Agro" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесі жария сервитутын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Садчиков ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-ш шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданы Садчиков ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Jastar-Agro" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Садчиков ауылдық округі, Садчиковка ауылы мекенжайында орналасқан жер учаскесіне жалпы ауданы 1,1940 га, оның ішінде жайылымдар 1,1940 га, № 1 сорғы үшін электр желілерін жобалау және салу үшін 49 жыл мерзімге уақытша жер пайдалану құқығына жария сервитут белгіленсін.
2. Қостанай ауданы Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің Интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Садчиков ауылдық округінің әкімі Н. Айтмагамбетов

Об установлении товариществу с ограниченной ответственностью "Jastar-Agro" публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Садчиковского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 19 декабря 2023 года № 12-р
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" аким Садчиковского сельского округа Костанайского района РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Jastar-Agro" публичный сервитут на земельный участок, расположенный по адресу: Костанайская область, Костанайский район, Садчиковский сельский округ, село Садчиковка, общей площадью 1,1940 га, из них пастбища 1,1940 га, на право временного землепользования, сроком на 49 лет для проектирования и строительства электрических сетей для насосной № 1.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Садчиковского сельского округа Н. Айтмагамбетов