"Науырзым ауданының Қарамеңді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Науырзым аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 189 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 52 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының "Қарамеңді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 189 шешіміне (2023 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176542 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –237534,5 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 6635,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 230899,5 мың теңге;
2) шығындар – 237534,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге";
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың тенге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 189 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 52
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 189 (опубликовано 5 января 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176542) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 237534,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6635,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230899,5 тысяч тенге;
2) затраты – 237534,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата