Сарыкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 60 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдері жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың
2023 жылғы "25" қыркүйектегі
№ 60 шешіміне
қосымша
Сарыкөл аудандық мәслихатының жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 153 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 111 шешімі;
2) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 180 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 112 шешімі;
3) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 113 шешімі;
4) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 183 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 114 шешімі;
5) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 8 тамыздағы № 201 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 115 шешімі;
6) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 8 тамыздағы № 202 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 116 шешімі;

Об отмене некоторых решений Сарыкольского районного маслихата
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 сентября 2023 года № 60
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение
к решению маслихата
от "25" сентября 2023 года
№ 60
Перечень отмененных некоторых решений Сарыкольского районного маслихата
1) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 28 марта 2014 года № 153 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 111;
2) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 180 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Комсомольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 112;
3) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 182 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 113;
4) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 183 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 114;
5) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 8 августа 2014 года № 201 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Маяк Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 115;
6) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 8 августа 2014 года № 202 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей поселка для участия в сходе местного сообщества поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 116;

7) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 155 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 117 шешімі;
8) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 281 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 118 шешімі;
9) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 312 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 119 шешімі;
10) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 315 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 120 шешімі;
11) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 358 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 121 шешімі;
12) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 360 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 ақпандағы № 122 шешімі.

7) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 апреля 2018 года № 155 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 117;
8) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 17 сентября 2019 года № 281 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 118;
9) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 312 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 119;
10) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 315 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 120;
11) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 4 сентября 2020 года № 358 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 121;
12) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 14 сентября 2020 года № 360 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Барвиновка Сарыкольского района Костанайской области" от 18 февраля 2022 года № 122.