Шектеу іс–шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 6 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 06.10.2023 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 01-20/244 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің Дубинка ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша қолайсыз пункт деп жариялануына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарыкөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотия ошағында ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 31 июля 2023 года № 6. Утратило силу решением акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 06.10.2023 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сарыкольской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июля 2023 года № 01-20/244 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Дубинка Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области в связи с объявлением неблагополучным пунктом по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Сарыкольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Севастополь ауылдық округінің әкімі Т. Тыртышняя
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Қостанай
облысы санитариялық -
эпидемиологиялық бақылау
департаментінің Сарыкөл аудандық
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
___________________ С. Ибраева
2023 жылғы "____" ______________
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Сарыкөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
________________ А. Молдахметова
2023 жылғы "____" ______________

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Севастопольского сельского округа Т. Тыртышняя
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Сарыкольское районное
Управление
санитарно-эпидемиологического
контроля Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
______________________ С. Ибраева
"____" ________________ 2023 год
Руководитель государственного
учреждения "Сарыкольская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________________ А. Молдахметова
"____" ________________ 2023 год