Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 19 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоксандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 632 209,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 499 535,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 20 618,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 37 663,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4 074 393,6 мың теңге;
2) шығындар - 7 595 641,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 46 834,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 113 850,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 67 016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 39 200,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -49 465,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 49 465,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 23 112,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 154 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 5 мая 2023 года № 19
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 632 209,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 499 535,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20 618,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 37 663,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 074 393,6 тысяч тенге;
2) затраты - 7 595 641,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 46 834,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 113 850,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 67 016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 39 200,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -49 465,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 49 465,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения исключить;
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2023 год в сумме 23 112,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

346 525,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346 525,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
169 743,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 464,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 852,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 787,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77 468,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
27 343,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 868,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71 354,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 354,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 540,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
717,1
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыста
1 050,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 283,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 829 147,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
330 430,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
21 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
309 430,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
306 840,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 590,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 498 717,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
352 562,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
16 167,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
336 395,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 146 155,6
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

346 525,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346 525,5
002
Программа занятости
169 743,0
006
Оказание жилищной помощи
1 464,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 852,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 787,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77 468,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
27 343,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 868,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71 354,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 354,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 540,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
717,1
021
Капитальные расходы государственного органа
1 050,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
20 283,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 829 147,6
1
Жилищное хозяйство
330 430,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
21 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
309 430,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
306 840,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 590,0
2
Коммунальное хозяйство
1 498 717,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
352 562,0
028
Развитие объектов коммунального хозяйства
16 167,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
336 395,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 146 155,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 595,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 038,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50 023,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 639,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23 384,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 154 792,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 154 792,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 154 792,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 154 792,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94 645,0
1
Ауыл шаруашылығы
44 200,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
44 200,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 200,0
6
Жер қатынастары
25 519,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 519,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 519,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 926,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 926,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 926,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 743,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 743,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 743,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 743,0
12
Көлiк және коммуникация
1 283 267,0
1
Автомобиль көлiгi
1 283 267,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 283 267,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 288,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 595,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 038,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26 639,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23 384,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 154 792,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 154 792,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 154 792,0
036
Развитие газотранспортной системы
1 154 792,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94 645,0
1
Сельское хозяйство
44 200,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
44 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
44 200,0
6
Земельные отношения
25 519,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 519,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 519,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 926,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 926,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 926,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 743,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 743,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
30 743,0
12
Транспорт и коммуникации
1 283 267,0
1
Автомобильный транспорт
1 283 267,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 283 267,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 288,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры