Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 34 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоксандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 506 806,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 432 035,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48 118,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 77 663,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 948 990,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 522 895,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 46 834,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 113 850,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 67 016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 200,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 123,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 123,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 18 912,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 154 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 34
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 506 806,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 432 035,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 118,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77 663,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 948 990,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 522 895,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 834,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 113 850,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 200,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 123,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 123,9 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2023 год в сумме 18 912,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

75 656,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 633,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 595,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 038,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50 023,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 639,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23 384,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 154 792,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 154 792,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 154 792,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 154 792,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94 645,0
1
Ауыл шаруашылығы
44 200,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
44 200,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 200,0
6
Жер қатынастары
25 519,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 519,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 519,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 926,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 926,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 926,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 743,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 743,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 743,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 743,0
12
Көлiк және коммуникация
1 254 705,0
1
Автомобиль көлiгi
1 254 705,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 254 705,0

75 656,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
25 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 595,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 038,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26 639,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23 384,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 154 792,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 154 792,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 154 792,0
036
Развитие газотранспортной системы
1 154 792,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94 645,0
1
Сельское хозяйство
44 200,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
44 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
44 200,0
6
Земельные отношения
25 519,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 519,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 519,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 926,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 926,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 926,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 743,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 743,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
30 743,0
12
Транспорт и коммуникации
1 254 705,0
1
Автомобильный транспорт
1 254 705,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 254 705,0