Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 51 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 463 457,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 418 795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50 258,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 88 763,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 905 641,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 479 546,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 46 834,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 113 850,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 67 016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 200,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 123,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 123,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 12 304,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 154 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 декабря 2023 года № 51
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 463 457,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 418 795,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 258,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88 763,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 905 641,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 479 546,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 834,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 113 850,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 200,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 123,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 123,9 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2023 год в сумме 12 304,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 200,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
39 200,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-102 123,9
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
102 123,9

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 200,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
39 200,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-102 123,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
102 123,9