Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 57 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Әйет ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 624,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 269 315,8 мың теңге;
2) шығындар – 306 260,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 635,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 635,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 155 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 декабря 2023 года № 57
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 155 следующие изменения:
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 624,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 109,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 269 315,8 тысяч тенге;
2) затраты – 306 260,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 635,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 635,9 тысяч тенге.";
приложение 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.