Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 69 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бауман ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 853,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 144,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46 618,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 778,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -925,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 925,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23992,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Бауман ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. Бауман ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Ершов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 383 462,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 360 832,5 мың теңге;
2) шығындар – 383 462,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 69.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 853,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 144,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 618,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 778,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -925,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 925,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Бауманское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23992,0 тысячи тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета села Бауманское в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Бауманское, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 383462,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 360832,5 тысячи тенге;
2) затраты – 383 462,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9075,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ершов ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
8. Ершов ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
9. Киров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 858,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 081,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 111 703,0 мың теңге;
2) шығындар – 113 858,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25324,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Киров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
12. Киров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
13. Новопокров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 786,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 953,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 212,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 621,0 мың теңге;
2) шығындар – 61 786,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 9075,0 тысяч тенге.
7. Бюджетные изъятия из бюджета Ершовского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
8. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ершовского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 858,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2081,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 74,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 111 703,0 тысячи тенге;
2) затраты – 113 858,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25324,0 тысячи тенге.
11. Бюджетные изъятия из бюджета Кировского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
12. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Кировского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 786,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 953,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 212,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49621,0 тысяча тенге;
2) затраты – 61 786,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1000,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25393,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Новопокров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
16. Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
17. Обаған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 414,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 530,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 884,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 290,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1876,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1876,2 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26255,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Обаған ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
20. Обаған ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
21. Пресногорьков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 547,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 989,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 77 558 мың теңге;
2) шығындар – 87 382,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25393,0 тысячи тенге.
15. Бюджетные изъятия из бюджета Новопокровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
16. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Новопокровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
17. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 414,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2530,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 884 тысячи тенге;
2) затраты – 54 290,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1876,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1876,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 26255,0 тысяч тенге.
19. Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа Обаған в районный бюджет не предусмотрены.
20. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете сельского округа Обаған, не подлежащих секвестру не установлен.
21. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 547,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8989,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 77 558 тысяч тенге;
2) затраты – 87 382,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -835,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 835,4 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2024 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 36520,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
24. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
25. Ряжск ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 062,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5123,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 939,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 843,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -781,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 781,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2024 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 27504,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Ряжск ауылдық округінің бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
28. Ряжск ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
29. Сатай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 500,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 554,4 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -835,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 835,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
22. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 36520,0 тысяч тенге.
23. Бюджетные изъятия из бюджета Пресногорьковского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
24. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Пресногорьковского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
25. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 062,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 123,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 939 тысяч тенге;
2) затраты – 36 843,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -781,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 781,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 27504,0 тысячи тенге.
27. Бюджетные изъятия из бюджета Ряжского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
28. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ряжского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
29. Утвердить бюджет села Сатай на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 500,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 946,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 554,4 тысячи тенге;

2) шығындар – 34 278,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1778,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1778,5 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.05.2024 № 93 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2024 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23910,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Сатай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
32. Сатай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
33. Троебратское ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313 750,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 307 957,7 мың теңге;
2) шығындар – 314 750,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1000,0 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2024 № 82 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2024 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 36082,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35. Троебратское ауылының бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
36. Троебратское ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
37. Федоров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 224,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 343,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56,0 мың теңге;

2) затраты – 34 278,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1778,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1778,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.05.2024 № 93 (вводится в действие с 01.01.2024).
30. Учесть, что в бюджете села Сатай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23910,0 тысяч тенге.
31. Бюджетные изъятия из бюджета села Сатай в районный бюджет не предусмотрены.
32. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Сатай, не подлежащих секвестру не установлен.
33. Утвердить бюджет села Троебратское на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 313 750,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 793,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 307 957,7 тысяч тенге;
2) затраты – 314 750,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2024 № 82 (вводится в действие с 01.01.2024).
34. Учесть, что в бюджете села Троебратское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 36082,0 тысячи тенге.
35. Бюджетные изъятия из бюджета села Троебратское в районный бюджет не предусмотрены.
36. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Троебратское, не подлежащих секвестру не установлен.
37. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 224,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 343,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56,0 тысячи тенге;

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 184 825,4 мың теңге;
2) шығындар – 205 224,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 000,0 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.05.2024 № 93 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2024 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22731,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
39. Федоров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
40. Федоров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 597 727,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 56 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 541 488,8 мың теңге;
2) шығындар – 617 765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 037,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 037,4 мың теңге.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.05.2024 № 93 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
42. 2024 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 76482,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
43. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
44. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
45. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А. Лагушина
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
Мәслихаттың
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 69 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға Бауман ауылының бюджеті

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 184 825,4 тысяч тенге;
2) затраты – 205 224,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.05.2024 № 93 (вводится в действие с 01.01.2024).
38. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 22731,0 тысяча тенге.
39. Бюджетные изъятия из бюджета Федоровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
40. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Федоровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 597 727,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 541 488,8 тысяч тенге;
2) затраты – 617 765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 037,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 037,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 41 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.05.2024 № 93 (вводится в действие с 01.01.2024).
42. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 76482,0 тысячи тенге.
43. Бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
44. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Узункольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
45. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ А. Лагушина
"28" декабря 2023 год
Приложение 1
к решению маслихата
от "28" декабря 2023 года
№ 69
Бюджет села Бауманское на 2024 год