Шектеу іс-шараларын тоқтату және Киров ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қазандағы № 3-ш "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Киров ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 4-ш шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Ұзынкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 284 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың құтыру ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізуге байланысты Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Киров ауылы мекенжайында орналасқан алабұға ӨК "Олжа Ряжское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Киров ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 9 қазандағы № 3-ш шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Киров ауылдық округінің әкімі Ч. Биркенов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министіргі
ветеринарлық бықылау және
қадағалау Комитетінің Ұзынкөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ А. Алимбаева
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министірлігі санитарлық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитарлық-
эпидимеологиялық бақылау департементінің
Ұзынкөл аудандық санитарлық-
эпидимеологиялық бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________________ Б. Ахметвалеев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Кировского сельского округа от 9 октября 2023 года № 3-р "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Кировского сельского округа Узункольского района Костанайской области от 13 декабря 2023 года № 4-р
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Узункольского района от 7 декабря 2023 года № 284 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Ряжское" ПК Алабуга, расположенного по адресу: село Кировское, Узункольского района, Костанайской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации заболевания бешенства крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кировского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" 9 октября 2023 года № 3-р.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кировского сельского округа Ч. Биркенов
Согласовано
Руководитель государственного
учреждение "Узункольская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________ А. Алимбаева
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Узункольское районное управление
санитарно – эпидемиологического контроля
департамента санитарно - эпидемиологического
контроля Костанайской области Комитета
санитарно - эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан"
_____________________________ Б. Ахметвалеев