"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының аумақтық бөлімшелері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 102 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының м.а. 2023 жылғы 3 наурыздағы № 46 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының аумақтық бөлімшелері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 102 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 18) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Астана қаласы бойынша департаменті туралы ереже;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 5-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 6-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 7-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 8-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 9-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 19 августа 2022 года № 102 "Об утверждении положений о территориальных подразделениях Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
Приказ и.о. Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 3 марта 2023 года № 46
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 19 августа 2022 года №102 "Об утверждении положений о территориальных подразделениях Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" следующие изменения:
подпункт 18) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"18) Положение о Департаменте Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан по городу Астане согласно приложению 18 к настоящему приказу;";
в приложении 1 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 2 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 3 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 4 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 5 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 6 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 7 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 8 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 9 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:

"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 10-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 11-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 12-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 13-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 14-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 15-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 16-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 17-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 18-қосымшада:
қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Астана қаласы бойынша департаменті туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Астана қаласы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының (бұдан әрі – Ұлттық статистика бюросы) Департаменттің құзыреті шегінде мемлекеттік статистикалық қызмет мәселелері бойынша іске асыру функцияларын және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де функцияларды жүзеге асыратын аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Желтоқсан көшесі, 22.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 10 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 11 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 12 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 13 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 14 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 15 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 16 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 17 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 18 к указанному приказу:
наименование приложении изложить в следующей редакции:
"Положение о Департаменте Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан по городу Астане";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан по городу Астане (далее – Департамент) является территориальным подразделением Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (далее – Бюро национальной статистики), осуществляющим в пределах компетенции Департамента реализационные функции по вопросам государственной статистической деятельности и иные функции в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: Республика Казахстан, 010000, город Астана, район Сарыарка, улица Желтоксан, 22.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Мемлекеттік органның толық атауы – "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 19-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;";
көрсетілген бұйрыққа 20-қосымшада:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
"25-1) арыз иелері көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;".
2. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының аумақтық бөлімшелері осы бұйрықтан туындайтын қажетті шараларды бекітілген мерзімдерде қабылдасын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросының
басшысының міндетін атқарушы
Ж. Жарқынбаев

"9. Полное наименование государственного органа – Республиканское государственное учреждение "Департамент Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан по городу Астане".";
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 19 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;";
в приложении 20 к указанному приказу:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
"25-1) проведение анализа и выявление системных проблем поднимаемых заявителями;".
2. Юридическому департаменту Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
3. Территориальным подразделениям Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленные сроки принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Руководителя Бюро национальной
статистики Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Ж. Джаркинбаев