2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 223/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2023-2024 оқу жылына арналған орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2023 жылғы 12 қыркүйектегі

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 12 сентября 2023 года № 223/3
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2023-2024 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послесредним образованием на 2023-2024 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 12 сентября 2023 года

№ 223/3 қаулысына
1-қосымша
2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Р/с №
Мамандық
коды
Мамандық атауы
Біліктілік коды және атауы
Орын саны
Қалалық білім беру ұйым
дары үшін жан басына шаққандағы қаржыландыру нормативіне сәйкес бір маманды даярлау құны, теңге
Ауылдық білім беру ұйым
дары үшін жан басына шаққандағы қаржыландыру нормативіне сәйкес бір маманды даярлау құны, теңге
Ерекше білім беру қажеттіліктері бар білім алушылар үшін жан басына шаққандағы қаржыландыру нормативіне сәйкес бір маманды даярлау құны, теңге
1

№ 223/3
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2023-2024 учебный год
п/п
Код специальности
Наименование специальности
Код и наименование квалификации
Количество мест
Стоимо
сть подготов
ки одного специалиста в соответствии с подуше
вым нормати
вом финанси
рования для городских организа
ций образова
ния, тенге
Стоимо
сть подготовки одного специалиста в соответствии с подушевым нормативом финансирования для сельских организаций образования, тенге
Стоимо
сть подготов
ки одного специалиста в соответствии с подуше
вым нормати
вом финансирования для подготов
ки обучающихся с особыми образовательны
ми потребностями, тенге
1