Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 "2023-2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 96/10 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176263 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 857 053 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 956 мың теңге;
трансферттер түсімі – 823 225 мың теңге;
2) шығындар – 859 914 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 861 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 861 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 785 658 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 284 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 мың теңге;
трансферттер түсімі – 748 871 мың теңге;
2) шығындар – 786 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713 мың теңге.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 046 996 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 мың теңге;
трансферттер түсімі –1 017 960 мың теңге;
2) шығындар – 1 050 400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 404 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 209/27 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 8 декабря 2023 года № 96/10
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 209/27 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176263) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 857 053 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 872 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 956 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 823 225 тысяч тенге;
2) затраты – 859 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 861 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 861 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 785 658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 404 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 284 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 748 871 тысяча тенге;
2) затраты – 786 371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 046 996 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 1 017 960 тысяч тенге;
2) затраты – 1 050 400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 404 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 404 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 343 849 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
трансферттер түсімі – 333 917 мың теңге;
2) шығындар – 344 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 466 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250 091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 364 мың теңге;
трансферттер түсімі – 243 264 мың теңге;
2) шығындар – 250 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499 мың теңге.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 404 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 343 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 333 917 тысяч тенге;
2) затраты – 344 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 466 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 250 091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 364 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 264 тысяч тенге;
2) затраты – 250 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499 тысяч тенге.".