Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы "Ақсу қаласының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 226/30 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 53/7 шешімі
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы "Ақсу қаласының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 226/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6007 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақсу қаласының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысы регламентінің 4-тармағында 10) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы М. Омарғалиев

О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 226/30 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов города Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 20 сентября 2023 года № 53/7
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 226/30 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов города Аксу" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6007) следующее изменение:
в пункте 4 регламента собрания местного сообщества сельских округов города Аксу, утвержденного указанным решением абзац 10 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата М. Омаргалиев