Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі "Ақсу қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 46/7 шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 56/8 шешімі
Қазақстан Республикасының “Құқықтық актілер туралы” Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі "Ақсу қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 46/7 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Ақсу қалалық мәслихаттың төрағасы М. Омарғалиев

Об отмене решения Аксуского городского маслихата от 20 сентября 2023 года № 46/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2023 года № 56/8
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан ”О правовых актах” Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Аксуского городского маслихата от 20 сентября 2023 года № 46/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Аксу".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев