Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында орналасқан "Балықты" айдау нүктесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі № 1-03/07 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 1-03 /11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 28.08.2023 № 1-03/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына, Ақсу қаласы бас мемлекеттік ветеренариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 1 шілдедегі № 1-18/297 ұсынысына сәйкес, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында орналасқан "Балықты" айдау нүктесінде ұсақ қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс- шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі А. Рұстемов

Об установлении ограничительных мероприятий на отгонную точку "Балыкты" расположенной на территории Алгабасского сельского округа города Аксу
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2023 года № 1-03/07. Утратило силу решением акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 28 августа 2023 года № 1-03/11
Сноска. Утратило силу решением Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 28.08.2023 № 1-03/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления от главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу №1-18/297 от 1 июля 2023 года, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез мелкого рогатого скота установить ограничительные мероприятия на отгонной точке "Балыкты" расположенный на территории Алгабасского сельского округа города Аксу;
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа А. Рустемов