Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 57/7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
22 қыркүйектегі
№ 57/7 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 138/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171236 болып тіркелген).
2. "Екібастұз қаласы Байет ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 150/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171243 болып тіркелген).
3. "Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 151/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171241 болып тіркелген).
4. "Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 152/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171242 болып тіркелген).
5. "Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селоның аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 153/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171230 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 22 сентября 2023 года № 57/7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 22 сентября 2023 года
№ 57/7
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Аккольского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 138/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171236).
2. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Байетского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 150/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171243).
3. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Железнодорожного сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 151/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171241).
4. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Қояндинского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 152/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171242).
5. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества на территории села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 153/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171230).

6. "Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 154/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171240 болып тіркелген).
7. "Екібастұз қаласы Солнечный поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 155/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171237 болып тіркелген).
8. "Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 156/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171234 болып тіркелген).
9. "Екібастұз қаласы Шідерті поселкесінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 157/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171231 болып тіркелген).
10. "Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 158/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171239 болып тіркелген).
11. "Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 159/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171232 болып тіркелген).

6. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 154/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171240).
7. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Солнечный города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 155/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171237).
8. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 156/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171234).
9. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Шидерты города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 157/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171231).
10. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества на территории села Шикылдак города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 158/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171239).
11. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Экибастузского сельского округа города Экибастуза" от 25 августа 2022 года № 159/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171232).