Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 190/25 "2023 - 2025 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 91/10 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 190/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176101 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 621 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 100 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 794 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 46 107 мың теңге;
2) шығындар – 152 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 364 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 837 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 865 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 121 248 мың теңге;
2) шығындар – 139 435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 598 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2022 года № 190/25 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2023 - 2025 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 91/10
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 190/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176101) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 621 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 794 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 46 107 тысяч тенге;
2) затраты – 152 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 364 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 364 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 248 тысяч тенге;
2) затраты – 139 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 598 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 304 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 57 110 мың теңге;
2) шығындар – 59 304 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 491 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 188 726 мың теңге;
2) шығындар – 193 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 130 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57 482 мың теңге;
2) шығындар – 78 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 304 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 194 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 57 110 тысяч тенге;
2) затраты – 59 304 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 491 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 188 726 тысяч тенге;
2) затраты – 193 091 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 612 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 36 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 482 тысячи тенге;
2) затраты – 78 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
"21" қарашадағы
№ 91/10 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от "21" ноября 2023 года
№ 91/10
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 27 декабря 2022 года