Екібастұз қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 14 маусымдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 481/6 қаулысына толықтырылулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 819/10 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31,37-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 590 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік орган туралы үлгілік ережеге сәйкес Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 14 маусымдағы № 481/6 қаулымен бекітілген "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне келесі толықтырулар енгізілсін:
1-тарау келесі мазмұндағы 14-1 -тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Мемлекеттік мекеме шоғырландырылған қаржылық есепті құруға және ұсынуға жауапты болады.";
17-тармақ мынадай мазмұндағы 10-1), 15-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"10-1) бұқаралық спортпен айналысуға арналған спорт жабдығының қауіпсіз пайдаланылуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;";
"15-1) Екібастұз қаласы мен оның ауылдық аймағының аумағында тұратын Олимпиада, Паралимпиада және Сурдлимпиада ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлерін тұрғын үймен қамтамасыз етеді;".
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

О внесении дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 14 июня 2022 года №481/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 3 октября 2023 года № 819/10
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовым положением о государственном органе, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Положение о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза", утвержденное постановлением № 481/6 от 14 июня 2022 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза" следующие дополнения:
Главу 1 дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Государственное учреждение несет ответственность за составление и предоставление консолидированной финансовой отчетности.".
Пункт 17 дополнить подпунктами 10-1), 15-1) следующего содержания:
"10-1) осуществляет государственный контроль за безопасной эксплуатацией спортивного оборудования, предназначенного для занятий массовым спортом;";
"15-1) обеспечивает жилищем чемпионов и призеров Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр, проживающих на территории города Экибастуза и его сельской зоны;".
2. Государственному учреждению "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин