Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 20/3 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176330 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 221884 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 20352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1492 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан түсетін түсімдер. капитал- 3500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 196540 мың теңге;
2) шығындар - 225441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3557 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 145/31 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 апреля 2023 года № 20/3
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 145/31 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176330) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениями 1,2,3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 221884 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 20352 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1492 тысяч тенге;
поступления с продажи осн.капитала -3500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 196540 тысяч тенге;
2) затраты – 225441 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3557 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.