Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 52/8 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қазандағы № 68/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 12.10.2023 № 68/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 181 бұйрығына сәйкес, Ақтоғай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023 жылғы 1 қыркүйектен бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – 0,2 АЕК.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудантық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Актогайскому району
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2023 года № 52/8. Отменено решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12 октября 2023 года № 68/9
Сноска. Отменено решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12.10.2023 № 68/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 сентября по 31 декабря 2023 года включительно – 0,2 МРП.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев