Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 166/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 70/10 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 166/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9094234,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2962431,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6083446 мың теңге;
2) шығындар – 9726650,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69362 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 159845 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90483 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701778 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 166/23 "О Баянаульском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 8 декабря 2023 года № 70/10
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 166/23 "О Баянаульском районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложений 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 9094234,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2962431,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6083446 тысяч тенге;
2) затраты – 9726650,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69362 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 159845 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90483 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -701778 тысяч тенге;