Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 223/7 "2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 69/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 223/7"2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176262 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36713 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215мың теңге;
трансферттер түсімі – 32212мың теңге;
2) шығындар – 37697мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 877мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 877 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31864 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27051 мың теңге;
2) шығындар – 31930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55663 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50751мың теңге;
2) шығындар – 56184мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 223/7 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2023 года № 69/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 223/7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176262) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –36713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32212 тысяч тенге;
2) затраты – 37697 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 877 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31864 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27051 тысяча тенге;
2) затраты – 31930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50751 тысяча тенге;
2) затраты – 56184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –521 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023-2025 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164760мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161198мың теңге;
2) шығындар – 165014мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41333 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 149 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35992мың теңге;
2) шығындар – 41645мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188587 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 212 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135840мың теңге;
2) шығындар – 190192мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48039 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3199 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39899мың теңге;
2) шығындар – 48253мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 161198 тысяч тенге;
2) затраты – 165014 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 254 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41333 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2452 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35992 тысячи тенге;
2) затраты – 41645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 188587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51484 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1051 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135840тысяч тенге;
2) затраты – 190192 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4857 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39899тысяч тенге;
2) затраты – 48253 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2835 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37859 мың теңге;
2) шығындар – 41141мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58834 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 194 мың теңге;
трансферттертүсімі –51610мың теңге;
2) шығындар – 66884мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8050мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33121 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30655мың теңге;
2) шығындар – 33358мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 237мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 237 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35824 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 191 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 357 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34217мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2835 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37859тысяч тенге;
2) затраты – 41141 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –58834 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 51610тысяч тенге;
2) затраты – 66884 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8050 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33121 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2081 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30655тысяч тенге;
2) затраты – 33358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 237тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 237тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35824тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 191 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 357 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34217тысяч тенге;

2) шығындар – 36390мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 566 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53319 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 197 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44261мың теңге;
2) шығындар – 53319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) затраты – 36390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –566 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8861 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 197 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44261тысяча тенге;
2) затраты – 53319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.