2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40392 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33014мың теңге;
2) шығындар – 40625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99086 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89558 мың теңге;
2) шығындар – 99088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44339 мың теңге;
2) шығындар – 50406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 мың теңге.

О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 84/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7132 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33014 тысяч тенге;
2) затраты – 40625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89558 тысяч тенге;
2) затраты – 99088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52452тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46895 тысяч тенге;
2) затраты – 52732 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280 тысяч тенге.

7. 2024-2026 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65366 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55930 мың теңге;
2) шығындар – 65613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024-2026 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51183 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46705 мың теңге;
2) шығындар – 51528мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2024-2026 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116215 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209 мың теңге;
трансферттертүсімі – 105763 мың теңге;
2) шығындар – 122818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6603 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2024-2026 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43127 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38351мың теңге;

7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 55930тысяч тенге;
2) затраты – 65613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52483тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4324 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 48005тысяч тенге;
2) затраты – 52788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –102154 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91902тысячи тенге;
2) затраты – 108757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6603 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 38351тысяча тенге;

2) шығындар – 43128мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2024-2026 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40922 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 707 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37161 мың теңге;
2) шығындар – 40918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024-2026 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287647 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 275544 мың теңге;
2) шығындар – 288089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 122/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 452086 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау ауылдық округі 30718 мың тенге;
Алакөл ауылдық округі 27241 мың тенге;
Башмачин ауылдық округі 35269 мың тенге;
Веселорощин ауылдық округі 36872 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 31838 мың тенге;
Железин ауылдық округі 76496 мың тенге;
Қазақстанауылдық округі 34067 мың тенге;
Лесной ауылдық округі 35406 мың тенге;
Михайлов ауылдық округі 46621 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 32252 мың тенге;
Озерный ауылдық округі 33996 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 31310 мың тенге.

2) затраты – 43128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40922тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 707 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37161тысяча тенге;
2) затраты – 40918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 287647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11971 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 132 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 275544тысячи тенге;
2) затраты – 288089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –442 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14.06.2024 № 122/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2024 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 452086 тысяч тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 30718 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ 27241 тысяча тенге;
Башмачинский сельский округ 35269 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 36872 тысячи тенге;
Енбекшинский сельский округ 31838 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 76496 тысяч тенге;
Казахстанский сельский округ 34067 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 35406 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 46621 тысяча тенге;
Новомирский сельский округ 32252 тысячи тенге;
Озерновский сельский округ 33996 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 31310 тысяч тенге.

002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь