2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40392 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33014мың теңге;
2) шығындар – 40625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98493 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88965 мың теңге;
2) шығындар – 98585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48562 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42919 мың теңге;
2) шығындар – 48986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 84/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7132 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33014 тысяч тенге;
2) затраты – 40625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 98493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9433 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88965 тысяч тенге;
2) затраты – 98585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –92 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48562 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42919 тысяч тенге;
2) затраты – 48986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 тысячи тенге.";
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).

4. 2024-2026 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53610 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48053 мың теңге;
2) шығындар – 53890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172450 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 168187мың теңге;
2) шығындар – 172451мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024-2026 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 361779 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 70177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 288006мың теңге;
2) шығындар – 367714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5935 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024-2026 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53610тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48053 тысячи тенге;
2) затраты – 53890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 172450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 168187 тысяч тенге;
2) затраты – 172451 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 361779 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 70177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 605 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2991тысяча тенге;
поступления трансфертов – 288006тысяч тенге;
2) затраты – 367714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5935 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2024-2026 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41917 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 707 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37556 мың теңге;
2) шығындар – 41918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024-2026 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285735 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 273632 мың теңге;
2) шығындар – 286177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 137/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 452086 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау ауылдық округі 30718 мың тенге;
Алакөл ауылдық округі 27241 мың тенге;
Башмачин ауылдық округі 35269 мың тенге;
Веселорощин ауылдық округі 36872 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 31838 мың тенге;
Железин ауылдық округі 76496 мың тенге;
Қазақстанауылдық округі 34067 мың тенге;
Лесной ауылдық округі 35406 мың тенге;
Михайлов ауылдық округі 46621 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 32252 мың тенге;
Озерный ауылдық округі 33996 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 31310 мың тенге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41917тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3459 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 707 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37556тысяч тенге;
2) затраты – 41918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 285735 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11971 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 132 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 273632тысячи тенге;
2) затраты – 286177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –442 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 137/8 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2024 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 452086 тысяч тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 30718 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ 27241 тысяча тенге;
Башмачинский сельский округ 35269 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 36872 тысячи тенге;
Енбекшинский сельский округ 31838 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 76496 тысяч тенге;
Казахстанский сельский округ 34067 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 35406 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 46621 тысяча тенге;
Новомирский сельский округ 32252 тысячи тенге;
Озерновский сельский округ 33996 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 31310 тысяч тенге.

002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь