Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 17-4-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43876 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10904 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32972 мың теңге;
2) шығындар – 44387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164231 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161736 мың теңге;
2) шығындар – 164398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30998 мың теңге;
2) шығындар – 41629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3503 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 7 июня 2023 года № 17-4-8.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 43876 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10904 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32972 тысячи тенге;
2) затраты – 44387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления –2495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161736 тысяч тенге;
2) затраты – 164398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30998 тысяч тенге;
2) затраты – 41629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3503 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2023–2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 36805 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33731 мың теңге;
2) шығындар – 37411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187374 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 52106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135268 мың теңге;
2) шығындар – 192444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5070 мың теңге.";
6) осы шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31057 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 31155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 мың теңге.";
7) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –39306 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 мың теңге;
трансферттер түсімі - 37832 мың теңге;
2) шығындар – 39352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге.";
8) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 36805 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3074 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33731 тысяча тенге;
2) затраты – 37411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2023–2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 187374 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52106 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135268 тысяч тенге;
2) затраты – 192444 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5070 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31057 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 31155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 39306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1462 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37832 тысячи тенге;
2) затраты – 39352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 37166 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3450 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33716 мың теңге;
2) шығындар – 37415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.";
9) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2023 – 2025 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30749 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1552 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29197 мың теңге;
2) шығындар – 31574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 825 мың теңге.";
10) осы шешімнің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2023 – 2025 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42276 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3698 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38578 мың теңге;
2) шығындар – 42815 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 539 мың теңге.";
11) осы шешімнің 11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2023 – 2025 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53166 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47431 мың теңге;
2) шығындар –53487 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321 мың теңге.";
12) осы шешімнің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39798мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38095 мың теңге;

1) доходы – 37166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33716 тысяч тенге;
2) затраты – 37415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2023–2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1552 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 29197 тысяч тенге;
2) затраты – 31574 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 825 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3698 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38578 тысяч тенге;
2) затраты – 42815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 539 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5735 тысяч тенге;
поступления трансфертов –47431 тысяча тенге;
2) затраты – 53487 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321 тысяча тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38095 тысяч тенге;

2) шығындар – 39889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге.";
13) Осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) затраты – 39889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяча тенге.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.