Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 39-11-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44706 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11734 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32972 мың теңге;
2) шығындар – 45216 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160207 мың теңге;
2) шығындар – 163180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30998 мың теңге;
2) шығындар – 41629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3503 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 7 декабря 2023 года № 39-11-8.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 44706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11734 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32972 тысячи тенге;
2) затраты – 45216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 163013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2806 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160207 тысяч тенге;
2) затраты – 163180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30998 тысяч тенге;
2) затраты – 41629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3503 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2023–2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 38382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2325 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36057 мың теңге;
2) шығындар – 38988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186379 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 50796 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135583 мың теңге;
2) шығындар – 191449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5070 мың теңге.";
6) осы шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31117 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 148 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 31215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 мың теңге.";
7) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38281 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1677 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 36592 мың теңге;
2) шығындар – 38327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге.";
8) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 38382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36057 тысяч тенге;
2) затраты – 38988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2023–2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 186379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50796 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135583 тысячи тенге;
2) затраты – 191449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5070 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1842 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 31215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38281 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1677 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36592 тысячи тенге;
2) затраты – 38327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 38731 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5015 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33716 мың теңге;
2) шығындар – 38980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.";
9) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2023 – 2025 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30791 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1594 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29197 мың теңге;
2) шығындар – 31616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 825 мың теңге.";
10) осы шешімнің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2023 – 2025 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42992 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4483 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38412 мың теңге;
2) шығындар – 43531 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 539 мың теңге.";
11) осы шешімнің 11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2023 – 2025 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57636 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46474 мың теңге;
2) шығындар –57957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321 мың теңге.";
12) осы шешімнің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 38731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33716 тысяч тенге;
2) затраты – 38980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2023–2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30791 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1594 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 29197 тысяч тенге;
2) затраты – 31616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 825 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4483 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38412 тысяч тенге;
2) затраты – 43531 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 539 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57636 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11162 тысячи тенге;
поступления трансфертов –46474 тысячи тенге;
2) затраты – 57957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321 тысяча тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах: