70 990
2
Әлеуметтiк көмек
417 072
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
417 072
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106 576
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 218
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 881
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 334
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
119 477
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек,
26 138
1
2
3
4
5
6
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек,
сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 448
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
105 296
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 296
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 188
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24 140
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 659
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
13 446
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 278 217
1
Тұрғын үй шаруашылығы
193 052
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 652
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
11 652
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
159 400
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

70 990
2
Социальная помощь
417 072
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
417 072
002
Программа занятости
106 576
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 218
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 881
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 334
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 477
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
26 138
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 448
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
105 296
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 188
1
2
3
4
5
6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
24 140
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 659
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
13 446
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 278 217
1
Жилищное хозяйство
193 052
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 652
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
11 652
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
159 400
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда