Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/24 "2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Қазан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 14/6 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Қазан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 858 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 42 084 мың теңге;
2) шығындар – 44 937 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -79 мың теңге;

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 6/24 "О бюджете Казанского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 14/6
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О бюджете Казанского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 6/24 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 725 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 49 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 42 084 тысяч тенге;
2) затраты – 44 937 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79 тысяч тенге;