2024-2026 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/120 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 059 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 734 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 197 мың теңге;
2) шығындар – 81 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Луганского cельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/120.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Луганского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 059 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 734 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 197 тысяч тенге;
2) затраты – 81 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 23/199 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Луганск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 64 576 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22.11.2024 № 23/199 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Луганского cельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 64 576 тысяч тенге.