Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 150/25 "2023-2025 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 20/3 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 150/25 "2023-2025 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 175850 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 583 468 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 946 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 334 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 618 560 мың теңге;
2) шығындар – 6 063 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 716,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 290,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 574 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 527 919,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 527 919,5 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған Успен аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
40 879 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге;
100 402 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
470 415 мың теңге – аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
292 170 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
4 522 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 150/25 "Об Успенском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2023 года № 20/3
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 150/25 "Об Успенском районном бюджете на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 175850) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Успенский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 583 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 946 574 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 334 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 618 560 тысяч тенге;
2) затраты – 6 063 671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 716,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 290,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 574 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 527 919,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 527 919,5 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в Успенском районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
40 879 тысяч тенге – на оплату труда административным государственным служащим;
100 402 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по благоустройству и озеленению населенных пунктов;
470 415 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
292 170 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
4 522 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. Успен ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 19 319 мың теңге сомада бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 сәуірдегі № 20/3
шешіміне қосымша
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 желтоқсандағы

"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2023 год в сумме 19 319 тысяч тенге.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 28 апреля 2023 года
№ 20/3
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 23 декабря 2022 года