Алматы қаласының 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 3/449 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7-4) тармақшасына және 62 бабының 6-2 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей города Алматы на 2023 год в пределах объемов бюджетных средств
Постановление акимата города Алматы от 17 августа 2023 года № 3/449
В соответствии подпунктом 7-4) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6-2 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей города Алматы на 2023 год в пределах объемов бюджетных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 17 тамыздағы
№ 3/449 қаулысына
қосымша
Алматы қаласының 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі
шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
р/с
Қосымша білім беру бағыттарының түрлері
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілердің саны
Айына бір білім алушыға және (немесе тәрбиеленушіге) жұмсалатын шығыстардың
орташа құны, теңге
1
Ғылыми-техникалық бағыт

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 августа 2023 года № 3/449
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей
города Алматы на 2023 год в пределах объемов бюджетных средств
Виды направлений дополнительного образования
Количество обучающихся и
(или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц, тенге
1
Научно-техническое направление