Скверге атау беру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 4/592 бірлескен қаулысы және Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 61 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-тармағына сәйкес, Алматы қаласы халқының пікірін ескере отырып, Алматы қаласы ономастика комиссиясының және Республикалық ономастика комиссиясының қорытындыларының негізінде, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Әл-Фараби даңғылының оңтүстігі, С. Сейфуллин даңғылының шығысы мекенжайындағы, Халық банкі мен "Almaty Theatre" театры ғимараттарының арасындағы атауы жоқ скверге "Ататүрік сквері" атауы берілсін.
2. Осы бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің қаулысы және Алматы қаласы мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О присвоении наименования скверу
Совместные постановление акимата города Алматы от 10 ноября 2023 года № 4/592 и решение маслихата города Алматы от 10 ноября 2023 года № 61
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города Алматы, на основании заключений ономастической комиссии города Алматы и Республиканской ономастической комиссии, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Сквер Ататүрік" безымянному скверу по адресу: город Алматы, Бостандыкский район, южнее проспекта Аль-Фараби, восточнее проспекта С. Сейфуллина, между зданиями Народного банка и театром "Almaty Theatre".
2. Настоящее совместное постановление акимата города Алматы и решение маслихата города Алматы вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев