2023 жылғы бірінші, екінші, үшінші тоқсандарға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 05 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на первый, второй, третий квартал 2023 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 января 2023 года № 05 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.